Kuidas võidelda majanduslangusega?

Majandus langes ja langeb. No kellele selline asi meeldiks? Sellise jutuga masendad sa iseennast ja lisaks ka kõiki teisi, kes sind ümbritsevad. Ometigi muud juttu väga kuulda pole.

Kuidas selle vastu saada? Lihtne! Rohkem kui eales varem tuleb edaspidi rõhuda toplesskultuuri levitamisele. Mis saaks olla kaunim ja meeliülendavam kui kaunis topless naisterahvas? Tõele au andes on neid asju vähe – esimese hooga tahaks öelda, et ainus, mis on kaunim kui topless naisterahvas, on kaks topless naisterahvast!

Ja kuidas kõigel sellel pistmist majanduslanguse vastu võitlemisega? Veel lihtsam!

Loomulikku ilu nägev mees on õnnelik ja teeb oma tööd heameele ja rahuloluga, olles riigile tulus.

Järelikult oleme sellega suutnud majanduslanguse pidurdada.

Loomulikku ilu näitav naine on rõõmus ja uhke, et teda vaadatakse ning ta teeb oma tööd heameele ja rahuloluga ( ja ka loodetavasti topless ), olles riigile tulus.

Sellega oleme suutnud majanduslanguse keerata tõusuks.

Lisaks oleks mõtekas transportida tähtajalise töölepingu alusel eestisse ka mõned läti neiud, kes lisaksid meie neiudele lõunamaist toplessvürtsi. Nii aitaksime ka oma täielikult käpuli lõunanaabreid, siiski lätlannade makstavate maksude abil ka oma heaolu parandades. 

Ja täpselt nii tulebki võidelda majanduslangusega – topless! 

Eelneva jutu põhjal võib ekslikult arvata, et nüüd peakski nii olema, et ainult naised on topless. Siiski valitsegu maailmas tasakaal ning võrdsus ning igal pool võib omavahel vahetada sõnad mees ja naine – tulemus on sama. Sest võrdsus on meie jaoks tähtis. Isegi võrdsus lätlastega.

Rinnad paljaks!

  • Share/Bookmark

Comments are closed.