Kui on ikka vaja tõeliselt lõõgastuda, siis lips ja särk peavad lendama!

Maailmas on mõned asjad aegade jooksul üpriski kindlaks saanud:

kõik teavad, et suvele järgneb sügis; et alati tasub inimestega suheldes olla viisakas ning viks; et esmaspäeviti enne poolt päeva töötegemisest midagi välja ei tule ning, et reedeti poolest lõunast pole samuti mõtet ennast lollitada mõttega töötegemisest.

Järgides neid ( ja veel tuhandeid ) lihtsaid dogmasid oma igapäevaelus ongi meie kõigi elu kordades ilusam ja toredam!

Mida aga pahatihti kiputakse unustama on see, et kõikide nende maailma põhitõdede kõrval on ka väikesed, tihti kirjutamata reeglid. Kuigi pole kusagil kirjas, et Edgar Savisaart ei tasu valida, teavad ju kõik, et seda ometigi teha ei tohi; et sõpradega napsu võttes ei tasu enda võimeid üle hinnata; et koolis õpetajale valetades tee seda võimalikult veenvalt ning ole valmis kooliarstile rääkima lugu peatselt saabuvast surmast, kui sa veel koolis pead olema!

Siinkohal tahaksin avaldada veel ühe täiesti ausa ja tõese, kuid kahetsusväärsel kombel pea, et mitte mingisugust kajastust leidnud elulise tõsiasja: kui ikka lõõgastuda tahad, siis lips ja särk peavad lendama!

Aastatuhandeid on inimesed ennast katnud erinevate hilpudega – on vaid vähesed, kes julgevad heita seljast särgi ning käia ringi täpselt nii, nagu loodus nad loonud – alasti.

Saatuse kurval tahtel on enesepaljastajad läbi aegade olnud paraku kas koledad ning krimpsus vanainimesed või siis lihtsalt rumalad – nagu kuningas tuntud muinasjutust, kes endale puru lasi silma ajada ning osava petujutu tagajärjena paljalt mööda tänavaid patseeris.

Kuid nüüd on meil võimalus, isegi väikestviisi kohustus seda inimeste meeltesse sööbinud valearusaama alastusest – täpsemini poolikust alastusest topless’iks olemise näol – kummutada.

Seega heitkem särgid seljast ning lipsud kaelast ja kogunegem kokku toplesskoori! Nagu ka tõsiasi, et toores muna ei sünni hästi suhu pista on ilmne ka tõsiasi, et eestlane on kogu aeg olnud laulurahvas. Ning nagu ei muutu kunagi tõsiasi, et ööle järgneb jälle päev, jääb alatiseks kindlaks, et laulugeen on eestlasel sisse kodeeritud ja seda välja ei poogi. Proovi kuidas soovid.

 

Seega, olgem tõelised eestlased ning laulgem eestlastele omaselt koos. Ja topless! Sest nagu on teada – kui on vaja ikka tõeliselt lõõgastuda, siis lips ja särk peavad lendama!

  • Share/Bookmark

Comments are closed.