Kuidas võidelda majanduslangusega?

november 11th, 2009

Majandus langes ja langeb. No kellele selline asi meeldiks? Sellise jutuga masendad sa iseennast ja lisaks ka kõiki teisi, kes sind ümbritsevad. Ometigi muud juttu väga kuulda pole.

Kuidas selle vastu saada? Lihtne! Rohkem kui eales varem tuleb edaspidi rõhuda toplesskultuuri levitamisele. Mis saaks olla kaunim ja meeliülendavam kui kaunis topless naisterahvas? Tõele au andes on neid asju vähe – esimese hooga tahaks öelda, et ainus, mis on kaunim kui topless naisterahvas, on kaks topless naisterahvast!

Ja kuidas kõigel sellel pistmist majanduslanguse vastu võitlemisega? Veel lihtsam!

Loomulikku ilu nägev mees on õnnelik ja teeb oma tööd heameele ja rahuloluga, olles riigile tulus.

Järelikult oleme sellega suutnud majanduslanguse pidurdada.

Loomulikku ilu näitav naine on rõõmus ja uhke, et teda vaadatakse ning ta teeb oma tööd heameele ja rahuloluga ( ja ka loodetavasti topless ), olles riigile tulus.

Sellega oleme suutnud majanduslanguse keerata tõusuks.

Lisaks oleks mõtekas transportida tähtajalise töölepingu alusel eestisse ka mõned läti neiud, kes lisaksid meie neiudele lõunamaist toplessvürtsi. Nii aitaksime ka oma täielikult käpuli lõunanaabreid, siiski lätlannade makstavate maksude abil ka oma heaolu parandades. 

Ja täpselt nii tulebki võidelda majanduslangusega – topless! 

Eelneva jutu põhjal võib ekslikult arvata, et nüüd peakski nii olema, et ainult naised on topless. Siiski valitsegu maailmas tasakaal ning võrdsus ning igal pool võib omavahel vahetada sõnad mees ja naine – tulemus on sama. Sest võrdsus on meie jaoks tähtis. Isegi võrdsus lätlastega.

Rinnad paljaks!

  • Share/Bookmark

Lehm kui puhtuse sümbol ning Toplesskoori vapiloom

november 4th, 2009

Paljud on meilt küsinud, et miks on toplesskoori vapil kujutatud lehmasid. Nüüd, kus meil on blogi, on meil suurepärane võimalus veidi tagamaid paljastada. Nimelt, erinevates kultuurides on lehmal erinevad sümbolistlikud tähendused. Lehm oli iidsete egiptlaste jumalanna. Lehma peeti linnutee maiseks kehastuseks. Aasia kultuurides sümboliseerib lehm Emakest Maad, on fertiilsuse ja jõu sümbol. Samuti on lehm kuu sümboliks, esindades kauneid naiselikke väärtusi.

Kuid mis peamine – lehm sümboliseerib puhtust ja mittevägivaldsust.
 
Vähetähtsaks ei saa kindlasti pidada ka seika, et meie kultuuris hinnatakse lehmasid peamiselt nende udarate järgi. Põhjus on siin lihtne – suuremate udaratega lehmad annavad rohkem piima, millest saab teha rohkem võid ja juustu. Inimestele juust maitseb.
 
Kui viimane seos aga brutaalselt lehma vaatlusest inimestele üle tuua, siis võiks jääda mulje, et toplesskoor otsib rinnakaid ja väga rinnakaid inimesi. Siin on siiski vaid pooltõde, sest kindlasti ei ütle me ära rinnakatele, kuid see ei ole kõige tähtsam. Nagu lehmagi ostes, vaadatakse peale udarate veel hambaid ja karva püsivust, nii vaatame meiegi kandidaatide teisi omadusi.
 
Toplesskoori juhtkonnale tähendab lehm rohkem kui lihtsalt looma. Lehm ei olegi meie jaoks enam loom. Pigem on ta sümbol millestki õilsast, julgest, haprast ja samas nii kangest.
 
Pealegi – olete te näinud, et mõni lehm peidaks oma udaraid saba või tagajala taha? Meie ei ole! Ja see ongi meile tähtis.
 
Rinnad paljaks!

 

  • Share/Bookmark

Kui on ikka vaja tõeliselt lõõgastuda, siis lips ja särk peavad lendama!

oktoober 21st, 2009

Maailmas on mõned asjad aegade jooksul üpriski kindlaks saanud:

kõik teavad, et suvele järgneb sügis; et alati tasub inimestega suheldes olla viisakas ning viks; et esmaspäeviti enne poolt päeva töötegemisest midagi välja ei tule ning, et reedeti poolest lõunast pole samuti mõtet ennast lollitada mõttega töötegemisest.

Järgides neid ( ja veel tuhandeid ) lihtsaid dogmasid oma igapäevaelus ongi meie kõigi elu kordades ilusam ja toredam!

Mida aga pahatihti kiputakse unustama on see, et kõikide nende maailma põhitõdede kõrval on ka väikesed, tihti kirjutamata reeglid. Kuigi pole kusagil kirjas, et Edgar Savisaart ei tasu valida, teavad ju kõik, et seda ometigi teha ei tohi; et sõpradega napsu võttes ei tasu enda võimeid üle hinnata; et koolis õpetajale valetades tee seda võimalikult veenvalt ning ole valmis kooliarstile rääkima lugu peatselt saabuvast surmast, kui sa veel koolis pead olema!

Siinkohal tahaksin avaldada veel ühe täiesti ausa ja tõese, kuid kahetsusväärsel kombel pea, et mitte mingisugust kajastust leidnud elulise tõsiasja: kui ikka lõõgastuda tahad, siis lips ja särk peavad lendama!

Aastatuhandeid on inimesed ennast katnud erinevate hilpudega – on vaid vähesed, kes julgevad heita seljast särgi ning käia ringi täpselt nii, nagu loodus nad loonud – alasti.

Saatuse kurval tahtel on enesepaljastajad läbi aegade olnud paraku kas koledad ning krimpsus vanainimesed või siis lihtsalt rumalad – nagu kuningas tuntud muinasjutust, kes endale puru lasi silma ajada ning osava petujutu tagajärjena paljalt mööda tänavaid patseeris.

Kuid nüüd on meil võimalus, isegi väikestviisi kohustus seda inimeste meeltesse sööbinud valearusaama alastusest – täpsemini poolikust alastusest topless’iks olemise näol – kummutada.

Seega heitkem särgid seljast ning lipsud kaelast ja kogunegem kokku toplesskoori! Nagu ka tõsiasi, et toores muna ei sünni hästi suhu pista on ilmne ka tõsiasi, et eestlane on kogu aeg olnud laulurahvas. Ning nagu ei muutu kunagi tõsiasi, et ööle järgneb jälle päev, jääb alatiseks kindlaks, et laulugeen on eestlasel sisse kodeeritud ja seda välja ei poogi. Proovi kuidas soovid.

 

Seega, olgem tõelised eestlased ning laulgem eestlastele omaselt koos. Ja topless! Sest nagu on teada – kui on vaja ikka tõeliselt lõõgastuda, siis lips ja särk peavad lendama!

  • Share/Bookmark

Miks toplesskoor?

september 8th, 2009

 

Miks inimene häbeneb oma keha? Teised loomad võivad su auto kapoti peal läbi viia suguakti, piinlikust tundmata. Veel enam, nad peavad seda õigeks. Inimene peab aga punastades igal võimalikul hetkel varjama oma üla- ja alakeha. Tundub totrana? Nii meilegi… 

Miks mehed võivad olla häbitundeta topless, aga naised ei või? Kui naine võtab endal rinnad paljaks, on ta nudist, kui mees seda teeb, on ta tavaline mees. Me astume võrdõiguslikkuse redeli järgmisele astmele. Arvame, et naiste ülakeha on vähemalt sama kaunis kui meeste ülakeha. Miks seda varjata?!?! 

 Ka kammitsetud maailmas ei tohi me unustada, et oleme liigikaaslased ja väljanägemiselt kõik võrdsed. Kui me julgeme rindu paljastada ühele inimesele, siis peaksime julgema seda ka suurema avalikkuse ees teha. Valehäbi tundmata.

 
Me ei ole nudistid, kehapaljastajad, perverdid. Me oleme tavalised inimesed, meil kõigil on rinnad. Kui oleme topless, oleme seda koos!
 
Rinnad paljaks!

 

  • Share/Bookmark